KAYIT Giriş İndir
 

Kullanıcı Arabirimi

Kullanıcı Kılavuzu

Birkaç kelimeyle destekleyin!

Yalnızca aynı e-posta adresine kayıtlı hesaplardan gelen şikayetleri kabul ediyoruz. "... başka bir hesabımın e-posta adresini hatırlayamıyorum ve bu yüzden bundan yazıyorum ..." vb. Gibi bahaneler hariç değiliz. Dolayısıyla, yalnızca e-postaya cevap gönderebiliriz. mevcut hesabınıza ait adres.

Kullanıcı adınızı veya şifrenizi mi unuttunuz ya da hesap etkinleştirme ile ilgili herhangi bir probleminiz mi var?

İnternet sitesinde, kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi kullanarak yeni bir şifre talep edebilirsiniz! “Giriş yap” altında “Unutulan şifreyi ve hesap etkinleştirme” düğmesini arayın. Buraya kullanıcı adını ve e-postayı girebilirsiniz. Sistem kısa zamanda e-posta adresinize yeni bir şifre gönderecektir. Daha önce olduğu gibi değil, başka bir şifre seçmek daha iyidir, çünkü çok güvenlidir. Daha fazla şifre hatırlatıcı isterseniz, son e-posta kullanabilecekleriniz olacaktır. Önceden alınanlar artık geçerli değil. Son hatırlatıcıyı alana kadar bekleyin, web sitesine giriş yapabileceğiniz ve Ayarlar menüsünden değiştirebileceğiniz yeni bir şifre isteyebileceksiniz. Ücretsiz e-posta hizmetleri e-postalarımızı SPAM klasörüne koyabilir, bu yüzden bu klasörü de kontrol edebilirsiniz.

Oyuna nasıl başlanır?

İndirme menüsünde NET Framework ve MagicToMaster istemcisini indirmeniz gerekir. Her ikisine de ihtiyaç vardır, lütfen ikisini de kurun. MagicToMaster istemcisini C: sürücüsüne M2M klasörüne yüklemek en uygunudur, masaüstünde veya başka bir yerde değil. Oyun (n) aksanı / donu (öüóőúéáű) olan bir klasördeyse çalıştırılamaz. Bundan sonra oyuna MagicToMaster.exe tıklayarak oyuna başlayın ve eğlence başlasın.

Yeni bir kullanıcı şifresi nasıl istenir?

Web sitesinde kullanıcı adınız ve eski şifrenizle giriş yapın. Ayarlar menüsünde şifreyi ve karakter silme kodunu değiştirebilirsiniz!

Önemli!

1. Maalesef karakter hırsızlığı bugünlerde arttı, bunun nedeni birçok kişinin kullanıcı adını ve şifreyi dikkatsizce diğer oyunculara ve sahte GMlere vermesidir! BUNU YAPMA! [GM] [SGM] [GA] [SA] ASLA SİZİN KULLANICI ADI VE ŞİFRE SORMAYIN! EĞER YAPARSA, HİÇBİR ŞEHİR ALANIYOR VE BİR EKRAN İLE RAPOR LÜTFEN! Her oyuncu hesap bilgilerini gizli tutmalıdır. MagicToMaster Takımı hiçbir zaman hesap bilgilerinizi ve şifrenizi sormaz. Parolanızı asla gerçek veya sahte GM, SGM, GA'ya vermeyin, sizi bir şeyle tehdit etseler bile kesinlikle yasaktır. (Bu yüzden hesap alım satımına izin verilmiyor.)

2. Seviye 70'in üzerinde bir karakteri silemezsiniz! Bu yüzden, o seviyeye ulaşmadan önce karakterinizi nasıl düzenlediğinizi düşünün.

E-posta adresini değiştirmek mümkün mü?

YOK HAYIR. Hesap hırsızlığını önlemek için kodları yalnızca kayıtlı e-posta adreslerine gönderebiliriz. Asıl sahibinin kim olduğunu bilmenin tek yolu bu. Herkesin e-postalarını dikkate alması gerekir. “E-posta adresim saldırıya uğradı” gibi bahaneler kabul edemiyoruz. Parolanızı bir kağıda yazın ve gizli bir yerde saklayın.

Şifrelerimi verdim, ve şimdi eşyalarım gitti!

Bir karakter ancak birinin kullanıcı adı ve şifresi varsa saldırıya uğrayabilir. Şifre sunucuda şifrelenmiştir, bu nedenle Ekip bile şifrenizin ne olduğunu göremez. Parola olarak görebildiğimiz budur: * A60B1AA0B0AA484E78B5D836D8617B951CBC69DD
Bir hesap girmenin tek yolu, onlara hesap bilgilerinizi vermenizdir. Ya da belki birileri siz yazarken bilgiyi gördü, ya da sahte bir GM isteyebilir ya da ücretsiz yangında kesmek, ücretsiz DC, ücretsiz krallar zırhı veya benzeri bir şey teklif edilen bir web sitesinde oturum açabilir. Amaçları, kullanıcı adınızı ve şifrenizi çalmak ve 10 dakika içinde korsan mutlu bir şekilde eşyalarını kaldırıyor. Bu bizim suçumuz değil. Bilgilerinizi güvende tutmak ve insanların sizi kandırmasına izin vermemek sizin görevinizdir. Bu yüzden öğeleri geri yükleyemiyoruz.

Kullanıcı hesabı ticareti mümkün mü?

MagicToMaster'da hesabınızı satamaz veya ticaretini yapamazsınız. Eğer yaparsan, o zaman senin sorumluluğunda Kurallar ihlal ettiğiniz için Ekip, kaybolan eşyaları geri getirmeyecek veya geri getirmeyecektir.

Kurallar: http://www.magictomaster.org/?a=rules

Kuralların Alıntıları: 7.b. Kullanıcı hesaplarını ve kalemlerini satmak

• Kullanıcı hesaplarını, eşyaları veya oyun parasını (yang) gerçek hayat parası için satmak yasaktır. • Başkalarına DC siparişi vermek (örneğin bir oyuncuyu ödüllendirmek) yasaktır; suistimal olursa MagicToMaster hiçbir şekilde sorumluluk almayacaktır.

Lütfen yukarıdaki kuralları kabul edin.

Premium SMS siparişinde hata / arıza!

Hızlı müşteri desteği için aşağıdaki soruları cevaplayın:

Kısa mesajı ne zaman gönderdiniz?

Mesajı ne tür bir telefon numarasından gönderdiniz?

Mesajın içeriği neydi?

Ön ödemeli herhangi bir kod aldınız mı?

If yes, what was it?

I bought a special item from the Item Shop, how do I get to it?

The most items from the Item Shop will appear in your Item Shop Store after the buying. But special items (double yang drop rate, thief’s gloves, EXP ring etc.) will automatically be in your account, all of your character on that account will receive the bonus. On the top right corner of your screen you can track the remaining time of the duration. You need to restart the game after purchase.

What can I do if I got it in text message: "This service does not support accented text and binary messages. Please check and repeat the request!""

The binary encoding is rejected due SMS is not arrive to premium rate service provider, so you do not pay for that. The phone should be set so that no binary encoding of SMS to send.If you can not settings you have to go to phone provider and tell to them that you can not send any text message to premium rate phone number and you received this text message reply. In this case they will set your phone and the send is working.

If MagicToMaster.bin is missing, what do I do?

If someone gets the error message saying MagicToMaster.bin is missing, try the following two steps! 1. Look at the path which shows up in the error window! If one of the folders to the path has a(n) accent/dot (öüóőúéáű) than that is the problem. 2.Reinstall the game or unpack it again to a folder that has no accent/dot.

Examples:

Doğru yol: c: \ games \ MagicToMaster
Doğru yol: d: \ program files \ MagicToMaster
Doğru yol: e: \ m2m

Yanlış yol: c: \ játékok \ MagicToMaster
Yanlış yol: d: \ games \ MagicToMasterjáték
Yanlış yol: e: \ mtkettőmaster \

Resim nasıl yüklenir?

„Print Screen” düğmesine basın (klavye: sağ üst köşede) ve o anda bir resim çekilecek ve MagicToMaster Screenshot klasörüne kaydedilecektir. Bir tane resim yükle web tarafı açın (örneğin: imageshack.us). “Şimdi yükle” ye tıklayın ve resminize göz atın. Resmin yüklenene kadar bekle. Bu resmi gönderdikten sonra desteğimize.

Geri dön

 
3Pay Mikro Ödeme