KAYIT Giriş İndir
 

Savaş Sistemi

Ölüm Maçı

Deathmatch oyun modunda, takımlar verilen süre içinde en fazla rakibi öldürmek zorunda kalırlar ve öldürülen her rakip için puan alırlar. En çok puanı toplayan takım kazanacak. Oyuncular birbirlerine karşı takımlarda mücadele eder, takım üyelerinin azami sayısı 5'tir. Oyuncular üsse yerleştirilir ve dövüşten yarım dakika önce kalırlar, bu süre zarfında üssü terk edemezler. Hazırlık süresinden sonra, tüm oyuncuların sağlığı (bonussuz temel sağlık) üç kat daha yüksek olacak ve savaş başlayacak.
Savaş için 10 dakikanız var. Kazanan ilk sırada 50 puana ulaşan veya verilen sürede daha fazla puan toplayan takım olacak. Eğer kavga berabere biterse, savaş 5 dakika ile uzatılacak. Bu 5 dakikada ilk sırayı alan takım kazanır. Zamanın geçmesi halinde en fazla hasara neden olan takım kazanacaktır.

Deathmatch oyun modu, amacın birbirini öldürmek olduğu basit bir PvP savaşı. Verilen süre içinde, olabildiğince çok sayıda rakip öldürmek ya da verilen noktaya (öldürme noktasına) olabildiğince çabuk ulaşmak zorundalar. HP reg bonusu Savaş Alanı'nda çalışmaz, tüm oyuncular kendi başlangıç ​​konumlarında iyileşebilir. Haritanın iki seviyesi vardır: Her ikisi de ani ölüm anlamına gelen üst seviyeden ve alt seviyeden suya düşene düşebilir. Rakipleri de bu şekilde öldürebilirsin. Ölümden sonra karakter başlangıç ​​noktasında yeniden canlanacaktır.


Spawn öldürme savunması:

Başlangıç ​​noktası korunan bir alandır, eğer bir rakip bu yere girerse, hemen ölür ve kendi başlangıç ​​noktasında yeniden canlanır. Başlangıç ​​noktasında karakterler, 10 saniye boyunca hiç kimsenin onlara zarar vermeyeceğini söyleyen bir buff alır.


Orman çeteleri:

Haritada çok sayıda çete ve bir patron var. Onları öldürürseniz, ikramiye alacaksınız. Yenilen çeteler, yalnızca onları öldüren karakter için ikramiye verir, yenilmiş patron tüm takım için bonus verir.

Mob'lar:
Pont.pngLanetli Savaşçı: 1 dakika boyunca% + 30 sağlık bonusu
Pont.pngDestroyer: 1 dakika boyunca % + 30 saldırı bonusu
Pont.pngAssassin: 1 dakika boyunca% + 30 savunma bonusu
Pont.pngKasap: 1 dakika boyunca% + 30 hareket hızı
Pont.pngKelle Avcısı:% + 30 kaçırma bonusu 1 dakika

Boss: Sand Dragon - Tüm takım üyeleri
Pont.pngiçin: 1 dakika boyunca% + 60 sağlık bonusu
Pont.png+ 1 dakika boyunca % 60 saldırı bonusu
Pont.png+ 1 dakika boyunca % 60 savunma bonusu
Pont.pngRakipler takımının üyesini 30 saniye boyunca devredemez

Canavarlar her 90 saniyede bir yeniden doğuyor.


Ürün kullanımı:

Oyuncular Savaş Alanı'ndaki normal iksirleri kullanamazlar ve premium bonuslar karakterleri etkilemez, ancak kullanıcılar yalnızca Savaş Alanında kullanılabilen savaşlar için iksir ve bonus satın alabilir ve yalnızca hazırlık aşamasında etkileyebilirler. savaşın başlangıcı.


Zafer durumu:

İlk 50 puana ulaşan takım kazanacak - rakiplerin ölümü bir puan ya da 10 dakika içinde en çok puan alan ekip anlamına gelir.


İstatistikler ve ödüller:

Bu oyun modundaki istatistikler:

Pont.pngMağlup oyuncular (puanlar)
Pont.pngÖlümler
Pont.pngmağlup çetelerin
Pont.pngmağlup patronları
Pont.pngHasar sebebi

Ölüm Maçı hakkındaki en önemli bilgi, kaç kişinin öldürdüğü üzerine ekipleri topladı. Sayaç savaş sırasında gösterir. Kendi ekibimiz tarafından öldürülen rakiplerin sayısı yeşil renkle ve rakiplerin kırmızı renkle öldürmeleriyle gösterilir.

Karakterleri ve onların benzersiz niteliklerini görebileceğiniz ayrıntılı istatistikleri görüntülemek için Backspace tuşunu basılı tutun.


Bildirimler:

Bir etkinlik gerçekleştiğinde, her oyuncu için bir bildirim görüntülenir:

Pont.pngBir takım liderliği ele geçirdiğinde
Pont.pngİlk karakter öldüğünde
Pont.pngBir takım patronu yendiğinde
Pont.pngSon bir dakika
Pont.pngZafer
Pont.pngYenildi


Ödül:

EXP, Gold ve Battle Points oyuncuların seviyesine ve performansına göre.

 
3Pay Mikro Ödeme