KAYIT Giriş İndir
 

Rahun Hanedanlığı

İmparatorluk Hanedanlığı

rahun család İmparatorluk hanedanı, ölümlülerden korunan imparatorluk sarayında yaşıyor. İyi eğitimli ve deneyimli korumaların görevi gece gündüz sarayı korumaktır. Saraya girmek için geçitten geçmek gerekli. Hiç bir savaşçı yada bir başkası orada silah kullanamaz. Kalın taş duvarlar ardında aktif sihirli güçler ile korunuyorlar.

Çeşitli hizmetkar ve konuklar imparatora kolaylık sağlamak için buradalar. Onlar saray içinde yaşar ve asla dışarı çıkmazlar. İnsanlar ile iletişimleri ise neredeyse hiç denecek kadar az.

Şuan ki imparator Rahun Hanedanlığının eski çağlardan beri var olan soyundan gelmekte. Şehre göre kültürel ve ticari üstünlüğü arttı ve askerler fazlalaştı. Şu an ki halini gören kimseler, daha önceleri küçük bir kasaba olduğuna inanmakta zorlanıyordu. Yal’Rahun büyük bir imparatorluk hüküm sürer. O şimdi yaşam ve ölümün efendisi. Onun sözlerinde adalet vardır!

İmparator 40’ncı yaşlarının ortasında, süz paralak ve zeki birisidir. Saçları kısa ve kahverengi fakat bıyığı ve sakalı yoktu. Herkes onu akıllı, eğitimli olarak bilir. Her konuda konuşabilen ve fikir sahibi olan, sahip olduğu bağlantıları ile birçok şeyi gerçekleştirebilen birisidir. Sanatı sever, zeki ve bilgeleriyle konuşmaktan hoşlanır bilim adamlarına büyük sorular yöneltir. O birkaç bilim alanıyla ilgilenir, bunlar; matematik, astronomi, tarih ve şiirdir.İnsanlar onun büyüdede yetenekli olduğunu elbette bilirler. Beden eğitimi ile ilgilenir. İmparatorun vücudu yaşlanma belirtisi göstermez. Ara-sıra egzersiz yaparak güçlü kalmayı başarıyor. Ayrıca o eskrim ve okçulukla uğraştığı gibi iyi de bir binicidir.

Saltanatı huzur ve güven ortamı sağlamaktı. Onun yasaları sıkı ve suçları durdurmayı amaçlıyordu. Fakat bunda başarılı olamadı çünkü aile üyelerinden bazılarını ve önemli insanları cezalandırdı.

Tanrılar ve hava ona ve insanlarına karşı zarifti, bu yüzden vebalar ve kuraklık imparatorluğa engel oldu. Yaşayanlar çok müteşekkir ve onlara fedakarlık teklif ettiler.

Bir şeyler artık değişmeye başladı. Huzurlu günler sona erdi. Lordlar hizmetlileri olan şeytanları yüzeye çıkarttı. Bu intikammıydı yoksa tesadüf mü? Kimse cevabını bilmiyor ama Zorandor’un tehlikede olduüğuna emindi ve bu imparatorların hayatında ilk defa gerçekleşmişti.

 
3Pay Mikro Ödeme