KAYIT Giriş İndir
 

Hanedanlar Hakkında

Rahun Hanedanlığı - İmparatorluk Hanedanlığı

rahun család İmparatorluk hanedanı, ölümlülerden korunan imparatorluk sarayında yaşıyor. İyi eğitimli ve deneyimli korumaların görevi gece gündüz sarayı korumaktır. Saraya girmek için geçitten geçmek gerekli. Hiç bir savaşçı yada bir başkası orada silah kullanamaz.

Teven Hanedanlığı - Savaş

Teven család Teven Hanedanının rengi savaş ve kanı temsil eden renk olan kırmızıdır! En popüler savaşçı ve savaş lordları sık sık Teven Hanedanlığına uğrar. Bu hanedanlığa uğrayan savaşçılar, üyelerden eğitim alır ve savaşırlar. Bunun yanında da savaş eğitimi de alırlar. Savaş eğitimlerinde ikramiye kazanırlar. Eğer fiziksel ve savaşçı mücadelesi isterseniz Teven Hanedanlığı sizi biraz zorlayabilir!

Rasan Hanedanlığı - Büyü

Rasan család Rasan Hanedanlığı büyücülük sanatında uzmandır. Bu hanedanlığın üyeleri büyü eğitimi alırlar. Büyücü imparatorlar genellikle bu hanedanlıktan gelirler. Sihrin ve büyünün tüm temel kurallarını öğrenen üyeler bir okulda kendilerini uzmanlaştırmak için çabalarlar. Eğer Rasan Hanedanlığına katılmak istersen bütün büyücülük ve sihir okullarından puan kazanmalısın!

Solon Hanedanlığı - Ticaret

Solon család Solon Hanedanlığının gücü ticaret ve vergilerden gelir.En önemli ticaret yollarına kontrol altına almışlardır ve imparatorluğun kuruluşundan bu yana zaten o güç bu hanedanlıkta mevcuttur. Eğer ki Solon Hanedanlığı üyesiyseniz asla para sıkıntısı çekmez ve ucuzluk şehrinden bütün ihtiyaçlarınızı çok ucuza karşılayabilirsiniz.

 
3Pay Mikro Ödeme