KAYIT Giriş İndir
 

Rasan Hanedanlığı

Rasan Hanedanlığı

Rasan család

Rasan Hanedanlığı büyü ve bilimi saplantı edindiler. İlk Rasan ataları büyü ile kutsanmışlardı ve yetenekleri bir kuyruklu yıldız gibi hanedanın yükselişine yardımcı olmak için çeşitli şeylere yardımcı oldu.Orduya büyü desteği gerekince imparator yardımcı oluyordu.Onlar ise asil bir rütbe kazandılar ve imparator zaferler için onlara teşekkür etti.

Daha sonra onlar büyü yeteneklerini geliştirmek için daha fazla olanağa sahip oldular. Servetlerini ve büyülerinde ki nüfuzu artırmak için eski büyüleri kullanmaya başladılar. Günümüzde en güçlü ve yetenekli büyücüler bu imparatorluktan gelmekte. Şu anda ki hanedanlık imparatoru ise Büyücü Yalon’Rasan.

Rasan Hanedanı lideri Yalon’Rasan orta yaşta ve güçlü savaş büyücüsüdür.Kel ve sıska bir görünüme sahip fakat çok korkunç değil. Bilim ve büyüye takıntılı. Güleryüzlü ve nazik bir imparator. Herkesle konuşmayı sever. Onu sık sık laboratuvarda görebilirsiniz. Deneyler yapar ve kitaplığında ki parşömenleri okur.

Sarayda büyük bir laboratuvar mevcut.Burada saray üyeleri çeşitli deneyimlerini yaparlar. İçerisinde kütüphane ve eski deneyimli üyelerin büyücülere büyücülüğün temellerini öğrettiği bir oda mevcut.

Imparatorluğun savaş lordu Wangor’Rasan.30’lu yaşlarında ve mükemmel bir kılıç ustası. O tabii ki de büyü hakkında da bir kaç şey biliyor. Kendisi bir savaş lordu. Onun, fiziksel ve muharebe yetenekleri büyü yeteneklerini aşar fakat o da yine bu hanedanın bir üyesidir. O kılıç kullanmanın yanı sıra mızrak ve yayı da iyi kullanan birisi. Zorlukları ve güçlükleri kolayca aşan birisi. İmparatorun yanında askerlerine savaşta öncülük yapıyor.

 
3Pay Mikro Ödeme