KAYIT Giriş İndir
 

Solon Hanedanlığı

Solon Hanedanlığı

Solon család

Solon Hanedanı uzun süre imparatorluk hanedanı yapmıştır. Bu hanedanda her şeyin yeterli olduğunu bilir.Zengin ve fakir insanlar hakkında her şeyi bilir.Ticaret ve ulaşımı kontrol altına almak için uğraş verdiler.

Bir çoğu imparatora hizmet etmekte.Şu anda, en önemli Solon imparatoru hazine müfettişi ve ekonomik işlerden sorumlu kişi Ronovoj.

Hanedanının erkek üyeleri imparatorluk görevlisi olarak hizmet vermektedir. Erkek üyeler hanedanlığa Muhafız hizmeti yapmaktadırlar.

Hanedanının başkanı Namaron’Solon.Namaron sessiz ve düşünceli bir adamdır.50 yaşını geçti ve yaşı bakılarak anlaşılır.O kendi aklında güvenir, fiziki güce değil.Zor problemleri analiz eder ve en iyi sonucu bulmaya çalışır.Düşünülmüş kararların ani kararlardan daha etkili olduğunun farkında.Her şey üzerinde fazla ve kesin düşüncelere sahiptir.

Hanedanın savaş lordu Harsan’Solon Namaron’un yeğenidir.Harsan 30’lu yaşlarında ve vücuduna bakınca eğitimde çok fazla zaman harcadığı görülür.O da amcası gibi davranır.Fakat hiçbir zaman ne yapcağı konusunda ona danışmaz.Doğru kararlar vermeye çalışır. Bu yüzden insanlar ona karşı sadık ve dürüsttürler.

 
3Pay Mikro Ödeme