KAYIT Giriş İndir
 

Teven İmparatorluğu

Teven İmparatorluğu

Teven család

Teven İmparatorluğu askeri bir imparatorluktur. Teven Hanedanının rengi savaş ve kanı temsil eden renk olan kırmızıdır! Hayatları eğitimler ile geçer. Egzersiz ve silah taşıma eğitimi alıyorlar. Hayatları boyunca sürekli askeri eğitime sahiptirler.

Teven Hanedanı üyeleri her zaman rakibe karşı ilk hamleyi yapan taraftır. Onlar asla kaçmazlar. En güzel son savaş alanında ölmeleridir. Zaten imparatorluğun ilk kurulduğu zamanda, onlar en çok korkulu ve eğitimli savaşçılar vardı.Onlar savaş arenasında yeteneklerini her zaman gösterebilirler. O yüzden birisi onları çağırdığında hemen Giderler. Teven asil rütbesini alan ilk imparatorluktu.Hanedan üyeleri bu sebeple hanedanlığa teşekkür borçlular. Savaşta en asil kayıplara sahiptirler.

Hanedan üyeleri eğitimlerini çocukluktan alırlar. Eğitim bir çok bölümden oluşur. Ustalar çocukları yaş ve fiziksel özelliklerine göre eğitirler. Eğitmenler çocuklar için en iyi ve uygun olan eğitim yöntemini bulmak zorundalar. Bu yüzden imparatorluğun başında ki kişinin savaş lordu olması bir tesadüf değil. Alduin’Teven şu anda imparatorluğun başındadır.

Sartan’Teven imparatorluğa öncülük etmektedir. O küçük yaşlarda babasından ve asker okulunda eğitim almıştır. Sartan çok genç değil, 40 yaşında olmasına rağmen pek yaşını belli etmez. Sartan askeri, büyüsel ve politik özellikleri ile ideal bir liderdir.İnsanlar ile iyi bir iletişime sahip olduğu gibi diplomatik görüşmelerde de gayet iyidir. Hanedanlık üyeleri bazen çok hararetli tartışmalar yaşayabilmektedir.Bu yüzden liderlik yapmak zor olsa da Sartan sakinliğini her durumda korumakta.

İmparatorluğun savaş lordu olan Hirsan’Teven bir çok silahı kullanma kabiliyetine sahip ve ölümcül darbeler yapabilmekte. Bu sebeple savaş lordu ünvanını uzun zaman önce elde etti.

 
3Pay Mikro Ödeme