KAYIT Giriş İndir
 

Queen Naga’nın Sarayı

Bir zamanlar, doğuda Aravonuria adında, herkes tarafından tanınmış bir imparatorluk bulunmaktaydı.Zengin ve verimli topraklara sahip, insanlar kolay ve mutlu bir hayat sürüyorlardı. Ünlü krallık Kral Aravonuriai Iradel ve karısı Kraliçe Ninla yönetilmekte ve Ejderha Tanrısınınc himayesindeydi. İmparatorluk Kral tarafından devasa cesur ordu ile korunmaktaydı.

Karanlık Tanrı Bial, kötü büyü yardımı ile hem insanlara hemde hayvanlara delilik getirdi.Kral ve Ejderha Tanrısı Rahibi bunu durdurmaya çalışmadılar ve huzurlu imparatorluk yağmalanıp kılıçtan geçirildi.Ve kral ne olduğunun farkına vardı, askerlerini göreve çağırarak şehrin güneyinde mücadeleye başlandı. Karısını terk etti, Ninla olayların gerisinde olan biteni izledi ve içini korku kapladı. Kralın mücadelesi pekte başarılı olmadı. Bu sırada deliye dönen insanlar kraliyet kalesine kadar geldiler ve kaleyi yıkmaya başladılar. Ve sonra Ejderha Tanrısının Rahibi kraliçeyi koruyamadı. Kraliçe ızdırap içinde can verdi. Kral olanları duydu ve derhal evine döndü. Kraliçe Ninla şaşalı bir geçit ile tabutu taşındı, bu tören şehir her parçasından görülmekteydi. Kraliçe Ninla daha sonra kilise bodrumuna defnedildi.

Kral dinlenmeden kilisede ki deforme ruhlu eski ilahiyat rahibini ziyarett etti.Rahiplerle yapılan anlaşma sonucunda Ninla’nın ruhu yüceltildi hayata döndü ve Kral onların eski tanrıları DenMor için bir tapınak inşaa ettirdi.Fırtınalı bir gece de, DenMor’un rahibi ve Kral, Kraliçe Naga’nın ölüsünü geri getirdi. Birkaç hafta sonra, ahenkli dünyanın Kralı ve Naga ortalıktan kayboldu , Ninla kendisini huzursuz hissetti ve hastalanmaya başladı.Sefra ayna ona akşam gerçeği korkunç gerçeği gösterdi; Kraliçe Ninla garip sürüngen benzeri bir yaratığa dönüşmeye başladı, şeytanın tohumları ruhunun derinlerinde büyümeye başladı.

Bir gece, hizmetçiler korkunç bir sese uyandılar. Kraliçenin odasına gittiler ve köşede duran deforme yaratık gördüler. Onlar için kötü şans buydu. Yaratık hizmetçilere saldırmaya çalıştı. Kral sabah olunca Kraliçenin odası geldi fakat hizmetlilerle beraber ortalıktan kaybolmuşlardı. Sefra aynaya baktı ve gece neler olduğunu Sefra ona gösterdi. Aniden DenMor’un rahibi ile yaptığı anlaşma aklına geldi, rahip başarısız olmuştu çünkü kimse doğanın var olan kanunlarına karşı gelemezdi ve gelenler cezalandırılırdı. Kral rahibin bunu bildiğinden şüphelendi. En sadık ve en iyi askerlerini çağırdı ve intikam için DenMor’un rahibini ve tapınağı yok etmesi için emir verdi. Bu arada, Kraliçe Ninla kaleden yeteri kadar uzaklaşmış ve ısırarak dönüşmüş olan hizmetkarları ile yeni bir ev arıyorlardı. Yeni evini Örümcek Zindanı olarak seçti. O şu an için yeni görünümünden rahatsız değildi; o yarı insan yarı yılan gibiydi. Şeytan onun ruhunu ve bedenini kontrol ediyordu. İmparatorluğun eşiğinde yeni bir kale inşa etti ve Kraliçe Naga’nın adı altında yaşadı.Büyü yeteneklerine sahip ve bu konuda çok iyi becerilere sahip, bunun anlamı her şeyi görebilmesi ve imparatorlukta ne olup bittiği hakkında bilgi sahibi olmasıydı. Bu vesile ile o biliyordu ki kocası Kral Iradel ve ordusu, DenMor Rahiplerinin mücadelesi kapsamında şeytani bir lanet tarafından vuruldu.Kocası Minotaur’s Kralı’na dönüştü ve ordusu ile Minotaur Kalesinin dışında kaldı. O her şeyi gören, o her şeyi duyan, o her şeyi bilen birisi, o Kraliçe Naga!

 
3Pay Mikro Ödeme