KAYIT Giriş İndir
 

İlk Adım

Öncelikle M2M istemcisini ve Net Framework'ü web sayfasından indirmelisiniz. Net Framework ve M2M istemcisine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.metin2mester.com/indir İkisini de yüklemelisiniz. M2M istemcisini C: sürücüsünün rampasına koyarsanız, yeni bir M2M klasörüne, masaüstüne değilse veya başka bir yere koymamanız daha iyi olur çünkü yolun klasörlerinden biri varsa oyun başlatılmaz (çünkü n) vurgu / nokta (öüóőúéáű). Ardından, maceraya başlamak için mt2mester.exe'ye tıklayın. Oyun başladığında, kayıt sırasında verdiğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Bundan sonra bir karakter yaratabilirsiniz. Her iki cinsiyette de 4 çeşit karakter vardır (sura, ninja, şaman, savaşçı). Tüm karakter sınıflarında 2 tip vardır. Bir tanesini seçin ve oyunda olmayan bir isim verin (küçük ve büyük harflerle)! Her hesap en fazla 4 karakter içerebilir. Bir karakterin varsa, giriş yap ve oyna. Oyunda daha fazla bilgi ve yardım!

Kayıt hakkında daha fazla bilgi: http://www.metin2mester.com bizim resmi web sayfasıdır! Sadece buradan başlayın, hoş geldiniz videosunun sağ tarafında ve “Şimdi Kaydolun” seçeneğini tıklayın! Buradan, kayıt için aşağıdaki verileri vermeniz gereken başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz: Kullanıcı adı: Bu sizin karakter adınız değil, ancak hiçbir yerde görünmeyecek olan hesap adınızdır, ancak oturum açmanız gerekir! Hesap adınızla aynı veya simular olamayan karakterlerden birini seçin!

Şifre: 6-15 harften oluşan bir kelime. Tekrar şifre: Şifrenizi tekrar. Adınız: Gerçek adınızı ekleyin, çünkü daha sonra ihtiyacınız olabilir! E-posta adresi: Sık kullandığınız e-posta adresini seçin. Sunucu: Burada hangi sunucuda oynamak istediğini seçebilirsin! Lütfen her veriyi, e-posta adresini değiştirirken veya gelecekte başka herhangi bir problem yaşamadığını doğru bir şekilde verin. Eğer hepsini okuduysanız, “Kullanım şartlarını kabul et” menüsüne tıkladıktan sonra. Bir şeyle ilgili bir sorununuz varsa, kuralları kabul ettiğiniz için okumadığınız söylenemez.

Oyuna girmek istiyorsan, başladıktan sonra kendine kayıt yaptığın sunucuya girmelisin! Sunucuda, sunucu adının yanında görebileceğiniz daha fazla Kanal (CH) vardır. Genellikle çoğu oyuncu CH1’de!

Bundan sonra, üçünden bir İmparatorluk seçebilirsiniz: Jinno, Chunjo ve Shinsoo. Bir karakterin olmadığı için, burada bir tane yaratabilirsin! Aynı zamanda bir erkek ya da kadın olabilirsiniz ve istediğiniz zaman Savaşçı, Şaman, Ninja ya da Sura olabilirsiniz ve onun adını da seçmelisiniz. Bu, diğer oyuncuların göreceği isimdir!

Yeni bir karakter oluşturursanız, 1. seviye başlayacaktır.

 
3Pay Mikro Ödeme